Õnnelaupäev. Kahekümne kolmas kohtumine.

Kahekümne kolmandat kohtumist alustasime tagasivaatega enda eesti keele õppimise eesmärkidele. Mida oleme poole aasta jooksul teinud ning kas tehtu on viinud ka muutusteni eesti keele oskuses ning kultuuri tundmises? Valdav enamik klubiliikmeid leidis, et muutus on toimunud kõnelemisjulguses. Vajalike ja kasulikena nimetasid klubiliikmed igasuguseid tööviise- vestlusringid, kus igaüks kindlasti sõna saab, rühmatööd ja -väitlused, aga ka juhendajate miniloengud ja klubis vaadatud ning analüüsitud filmilõigud. Ning muidugi ühiselt õpitud laulud!

Kõige raskemaks osutus ajalehetekstide lugemine ning kaaslastele tutvustamine. Et lauanurgal ootas analüüsimist pakk ajalehti, tegime seekord kannapöörde ja analüüsisime tekstide asemel hoopis pressifotosid. Mis on pildil ja miks just see foto tähelepanu köidab? Kas foto sobib ilmestama lugu, mille juurde ta kuulub? Pildivalik oli suvine, praktiline ja valdavalt positiivne, ulatudes nostalgiastaaride kontserdist tomatikasvatuse rõõmudeni.

Lõpetuseks jäänud vaba aega kasutasime veel ühe uue-vana laulu selgeksõppimisele. Mis saaks olla veel toredam, nostalgilisem ja suvisem kui “Suveöö” koos Jaak Joalaga?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s