Keelesõbrad. Kahekümne kolmas kohtumine.

Oma eelviimane kohtumine õnnestus meil veeta koos klubi külalisega, kes meie seekordset teemat- ajakirjandus- pikka aega seestpoolt tundnud on. Külaline Samuel jutustas meile nii sõltumatu ajakirjanduse kui ka kohalike valla- ja linnalehtede saamise eripäradest, oma tööst ja huvitavatest kohtumistest nii raadios kui televisioonis… isegi filmis.

Ajakirjanduse kuuülevaates jäid läbivateks teemadeks peamiselt suve ja puhkamisega seotud ettevõtmised ning siin oli hea võimalus ka Ida-Virumaad suurel ekraanil positiivses võtmes esitleda. Nimelt oli Kanal 2 Suvereporter pühapäeval kohal Narva-Jõesuus ning kajastas keelekümbluse sugemetega rahvamatka Merikülast Sinimägedesse.

Vestlus külalisega kujunes aga niivõrd põnevaks, et suutsime vaevu leida aega tillukeseks kohvipausiks. Nimelt oli Samuel võtnud kaasa kotitäie huvitavaid albumeid ja raamatuid. Kirgliku filatelistina suutis ta huvi tekitada isegi markide maailmast seni üsna kaugele jäänud kuulajates.

Kohtumise lõpetuseks leidsime siiski pisut aega, et heita pilk enda eesti keele õppimise eesmärkide lehele ning mõelda, kas järgmisel kohtumisel olemegi need eesmärgid päriselt täitnud…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s