Lootus. Kahekümne kolmas kohtumine.

Oma eelviimasel kohtumisel hakkasime ühise klubielu otsi pisitasa kokku tõmbama. Vaatasime tõsiselt läbi enda eesti keele õppimise eesmärgilehed ning arutlesime, mis plaanidest on läinud korda, mis aga oleks võinud minna paremini.

Kõige rohkem jäid osalejad rahule sellega, et eesti kultuuri tuntakse nüüd tõepoolest põhjalikumalt. Küllap aitasid sellele kaasa muuseumiöö programm Jõhvi kirikus, rahvariiete ja rahvakalendri tundmaõppimine, “Tõe ja õiguse” filmiõhtu koos pikema aruteluga, ühised reisid Sinimägedesse, Toilasse ja Tartusse Eesti Rahva Muuseumi. Enamik klubiliiklmeid tunnistas, et omal algatusel poleks hakanud neid käike ette võtma, kuid iga väljasõit osutus huvitavaks ja õpetlikuks. Kahju ainult, et see kõik nii äkki otsa saab, sest käimata on ikka veel nii palju huvitavaid kohti! Mõned klubis käsitletud teemad tundusid raskevõitu. Nii oli üsna keeruline end läbi närida näiteks loodus- ja teadusajakirjade artiklitest, samal ajal kui köögi- ja toiduteemalised tunnid möödusid lennates.

Lõpetuseks jäi pisut aega ka ajakirjandusse pilku heita. Ehk oli asi puhkustes ja suves, kuid huvi pakkusid peamiselt kultuuriteemad ja suveüritused. Käimas on 7 linna muusika festival, saabumas avatud talude päev. Loodame, et klubis veedetud aeg on andnud suurema kindlustunde ning oskuse just endale sobivaid üritusi ka edaspidi otsida ning külastada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s