Õnnelaupäev. Kuueteistkümnes kohtumine.

Kuueteistkümnes kohtumine tõi meie klubile külalise. Reet Kaldur oli aga külaline, kes kutsus kogu klubi hoopis ise külla Jõhvi Linnaraamatukogusse ning oli meie jaoks ette valmistanud nii kaasahaarava programmi, et isegi kohvipausi aeg kippus ununema. Lisaks raamatukogus leiduvatele ajalehtedele ja ajakirjadele sai klubirahvas seekord tutvuda raamatukogu kõikide põnevate nurkade ja soppidega.

Vaadatud sai nii raamatuid kui ka erinevaid näitusi, mis raamatukogus parajasti üleval olid- tikutopsinäitus, käsitsi valmistatud nukud… Tore üllatus oli, et ühe näituse autor oli ka meie naaberklubi õpetaja Kristi Klaamann, kes, nagu selgus, on lisaks keeleõpetaja ametile veel ka hobikorras moekunstnik!

Raamatute maailm viis meid samuti eri ajastutesse ja piirkondadesse. Luubi alla jäi seekord Rumeenia ja selle kuulsaim ajalooline tegelane krahv Dracula. Uurida sai lasteraamatuid ning diskussiooni tekitas küsimus, kas iga raamat peaks siiski laste jaoks kättesaadav olema. Mõne raamatu võime rõõmuga kapsaks lugeda, kuid leidub neidki väljaandeid, mis ehk autori fantaasiaks oleks võinud jäädagi.

Lõpuks toimus rühmatöö Ida-Virumaa teemaliste raamatutega. Loodame, et raamatukogu on tänasest peale juba hoopis kodusem paik!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s