Keelesõbrad. Kuueteistkümnes kohtumine.

Kohtumise algul võtsime taas käsile enda eesti keele õppimise eesmärkide ülevaatamise ning arutlesime, mida oleme jõudnud saavutada ja mida allesjäänud kohtumiste jooksul veel teha jõuaksime. Selgus, et kõige rohkem rõõmu on pakkunud kultuuriteemad, aga ka ühised laulmised ning seltskonnamängud. Just nende teemadega oli soov ka edasi minna. Lisaks on algamas puhkuste aeg ning teemaderingi peaks kindlasti kuuluma reisimine ja Eestimaa vaatamisväärsused. Otsustasime ka, et sel kuul võtame ette koguni kaks reisi- Tartusse ning Sinimägedesse.

Edasi liikusime taas ajakirjanduse temaatika juurde. Seekord võtsime jutuks lubatud ja lubamatud argumenteerimisvõtted ning arutlesime koos, mida me ikkagi mõtleme, kui väidame, et keegi avalikkusega manipuleerib? Mis on lubatud väitlusviisid, mida aga sisaldab endas seline mõiste nagu demagoogia?

Lõpuks vaatasime üle ka mõned selle kuu ajakirjanduses tähelepanu all olnud persoonid. Teleajakirjanik ja laulja Reet Linna on just tähistamas oma juubelit ning kuulasime ka tema üsna eripalgelisi laule.

Kuu kõige kurvemaks uudiseks saime aga liigitada Jüri Aarma traagilise ja ootamatu lahkumise. “Ärge jätke mind üksi, kui oleme joonud šampanjat…”

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s