Pärlid: üheksateistkümnes kohtumine

… toimus 25. aprillil. Lõpetasime kunstiteema ülevaatega Olav Subbi loomingust, kuulasime Tartu muljeid Piretilt ja Vladilt, vaatasime pilte ja videoklippi ERM-ist. Kuna täna oli aprillikuu viimane kohtumine, tutvusime ka ajaleheuudistega, mis klubi liikmetel välja valitud. Jutuks tuli vaateratas T1 katusel, päevapoliitika, jüripäev, veteranirock, volbriöö ja kevadpüha, Nõmme Tee Seltsi tegemised Nõmme looduse ja arhitektuurimälestiste kaitsmisel, riigikogulase palk, Jazzkaar, erinevad kõnestiilid ja kõnekujundite kasutamine keeles jm. Agressiivse labase kõnemaneeri suurkujud on kindlasti Aiku ja Pets “Wremjast”, kelle stiilinäitega ka põgusalt tutvusime. Jutulõng veeres näitleja Tõnu Kargu tegemistele. Vaatasime esimese loo “Nipernaadist” ja katkendi “Keskea rõõmudest”. Meie klubi “oma” näitlejate nimistus on nüüd juba kenake hulk auväärseid artiste, kellega taaskohtumine ainult rõõmu valmistab: Lembit Ulfsak, Maria Klenskaja, Jaan Rekkor, Ülle Kaljuste, Dan Põldroos, Jan Uuspõld, Tõnu Kark … Järgmine kohtumine on meil juba maikuus! Kaunist aprilli lõppu kõigile Pärlitele! 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s