Jõhvikad: kahekümne neljas kohtumine

3. aprillil toimus klubi lõplik kohtumine. Ühiselt meenutasime läbikäidud teed, jagasime muljeid ettevõetud üritustest ja saadud kogemustest, meeldivatest avastustest eesti kultuuriruumi ning keele tundmaõppimisel.

Kohtumise osalejateks said ka kaks perelemmikut – kaks koera, kes tundsid rõõmu meie koosviibimisest.

Südamlikud tänusõnad meie klubilistele aktiivse osavõtu ja koostöö eest! Tänud teile, Inga, Iläna, Zoja, Olga, Svetlana, Natella, Ljudmila, Valeriya!!! Olge agarad ka edaspidi ning osalege külalistena teiste klubide tegevuses!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s