Lootus. Kaheksas kohtumine.

Kaheksandal kohtumisel on uuesti kõne all ajakirjandus. Vaatame läbi viimaste päevade ajalehed ning valime klubikaaslastele tutvustamiseks välja kõige toredama ja kõige ebameeldivama loo enda valitud ajalehenumbrist. Lugude temaatika kõigu seinast seina. Tähtsad on nii tervishoiu, hariduse kui kultuuriga seotud lood.

Tutvume ka erinevate veebiportaalidega ning vaatame, mis uudised või arvamuslood neis hetkel domineerivad. Mängime vahelduseks mõned seltskonnamängud ja kohtumise lõpetame kirgliku rühmaväitlusega teemal, mille töörühmade valitud lugude hulgast kõige olulisemaks hääletasime- kas Narva peaks uuesti moodustama töörühma, et kandideerida Euroopa kultuuripealinnaks?

Väitluse ametliku osa lõppedes tunnistavad kõik osapooled, et olenemata seisukohast, mida väitluses kaitsta tuli, on kõik kahe käega kandideerimise poolt ning leiavad, et kasu sellest ettevõtmisest laieneks Narvalt tervele maakonnale. Virulastel tuleb ka endal pingutada, et positiivsel pildil püsida. Kasu sellest oleks aga pikaajaline.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s