Keelesõbrad. Kolmas kohtumine.

Keelesõprade kolmas kohtumine oli pühendatud laulu- ja tantsupeole. Kui olime Kristiga enda kogemused- mina laulu- ja Kristi tantsupeo omad- klubirahvaga jaganud, läks asi ainult huvitavamaks. Selgus, et meie seltskonnas on ka inimene, kellel õnnestus üles kasvada ehtsa kooridirigendi tütrena. Ja mis on loomulikum osa ühe koorijuhi lapse elust kui laulupeod, koorilaagrid ja väljasõidud! Vaatasime vanu pilte: rongkäigud, esinemised, peovoldikud… Oma side peoga oli paljudel. Kellel valmistub lapselaps algavaks laulupeoks, kes armastab niisama kuulamas- vaatamas käia. Ühes olid kõik kindlad: peoplatsile tasub kohale minna kasvõi ainult selleks, et tunda, kuidas sipelgad mööda selga jooksevad. Rühmatöödena panime paika peo logistika ja õppisime kaasa ümisema Jaan Tätte “Tuulevaiksel ööl”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s