Jõhvikad: kaheksateistkümnes kohtumine

19. veebruari kohtumisel meenutasime reisimise teekonda mööda teadmiste maailma. Ääretu maa meelitab õpihimulisi ning õppimise võimalusi on tänapäeval tekib aina juurde.

Elukestva õppe printsiip eeldab inimese enesetäiendamist ja eneseharimist nii kaua kui ta on võimeline õppima. Meie klubilised jagasid muljeid läbitud kesk-, kõrg- ja erialase hariduse saamise kohta. Samuti vastasid mitmele küsimusele hariduse väärtusest, pideva õppimise vajadusest ja otstarvest, täiendhariduse olemusest ja võimalikest väljavaadetest tulevase elutee suhtes. Õppida pole hilja nendel, kes ei kurda ega nuta, kellel on soovi ajaga kaasas käia ning enda üle uhkust tunda.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s