HIIR: kahekümne kolmas kohtumine

Taas ootas ees “kohtumine” ajakirjandusega. Lappasime ajalehti ja rääkisime tähtsamatest nädalasündmustest. Loomulikult tuli juttu “Eesti laul 2019” konkursist ja selle võiduloost. Keegi küll ise kontserdile ei juhtunud, kuid teleri ees olid nii mõnedki. Rääkisime ka Eesti talvest ja teeoludest, talverõõmudest ja libedal teel kukkumisest. Meid kõiki puudutab ka tuludeklaratsiooni teema. Rääkisime süsteemi puudustest ja headest külgedest. Rahateema jätkus, sest kõne all oli ka teaduse rahastamine ja teadlaste protestimiiting Toompeal. Kuidas oleks õiglane raha jagada? Avaldasime arvamust ka võõrtööliste sissetulemisega seotud probleemide kohta ja rääkisime Tartu maratonist. Rõõmustasime selle üle, et kohe-kohe linastub meie kinodes pikalt oodatud “Tõde ja õigus” – oleme selle valmimise kohta ka varem uurinu ja nüüd on põnev lõpptulemust oma silmaga vaatama minna! No ja loomulikult sai pikalt mõtteid vahetada Rainer Vakra lõputöö plagiaagi teemal – kuna meie klubis on palju õpetajaid, oli see teema aktuaalne ja tuttav.

Kuna meie klubi hakkab lõppema – jäänud on veel ainult üks kohtumine – siis tegime kokkuvõtteid sellest, mida klubis osalemine meile andnud on. Tore, et HIIR on olemas!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s