Pärlid: teine õppekäik

… toimus 27. jaanuaril. Külastasime Kadrioru lossi. Meil olid lisaks klubilistele kaasas ka mitmed külalised. Kõigepealt tutvustas meie giid Johanna lossi, selle ajalugu ja kunstikogu. Olime õppekäigul õnnelikul ajal, sest Kadrioru lossis eksponeeriti Johann Köleri ja August Weizenbergi töid. Edasi jätkus meie külaskäik kontserdiga. Peasaalis esinesid ERSO solistid Egert Leinsaar viiulil, Theodor Sink tšellol ja Kristi Kapten klaveril. Kavas olid imelised muusikateosed Wolfgang Amedeus Mozarti, Maurice Ravel’i ja Claude Debussy loomingust. Soliste ja heliteoseid tutvustas lühidalt Aare Tammesalu. Jaanuarikuu viimane pühapäev andis kõigile suure annuse energiat ning valmisoleku uueks töönädalaks. Aitäh, Johanna! Aitäh, lugupeetud muusikud!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s