Jõhvikad: kolmeteistkümnes kohtumine

15. jaanuari kohtumisel ajasime juttu lugemisest, mis ajalehti ja ajakirju loetakse peredes, mis teemad on meie klubiliste huviobjektiks. Kindlasti on informatsiooniallikaid tohutult palju ning tulebki valikuid teha, kas sise- või välispoliitika sündmused, kultuuri- või spordimaailma uudised, transpordi- või majandussfääri ettevõtmised, hariduse või looduse teemal lood. Palju sellest pakub tõelist rahuldust, arendab teadmisi erinevates valdkondades, rikastab sõnavara ning ongi lugemine toredaks ajaviiteks.

Klubilised tutvustasid kohalolijatele neile põnevamaid avaldatud artiklite ja trükkimaterjalide põhisüzeesid.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s