Jõhvikad: neljas õppekäik

Neljas õppekäik 16.01.19 oli Salong “Edith Piaf ja II maailmasõda!” Jõhvi Kontserdimajas . Edith Piafi laulud ja Üllar Saaremäe loetud katkendid Remarque’i romaanist „Triumfikaar“ viisid Jõhvikad teise maailmasõja aegsesse Pariisi. Lauljatar Rebbeca Kontus esitas akordioni, klaveri ja kontrabassi saatel Piafi tuntumaid laule“, see esinemine pani meie klubilisi aktiivselt lisamaterjali otsima lauljanna elukäigust ja tema võrratust häälest.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s