Jõhvikad: kaheteistkümnes kohtumine

8.01 oli teemaks Eesti loodus. Tähtsal kohal on metsad, kust saadakse küttepuid, ehitusmaterjali ning toorainet mööbli- ja paberitööstusele. Metsadest korjatakse marju ja seeni, käiakse jahil. Metsi peetakse keskkonna tasakaalustajateks. Paljud looduslikult kaunid paigad meelitavad inimesi ning meelispuhkealadel parandatakse tervist, lõõgastutakse,  suurendatakse töövõimet. Meie klubilised nimetasid neid kohti, mida nad külastasid puhkuse ja reisimise ajal, kus said looduse ilu nautida ning hästi palju põnevat teada saada.

Vaatasime Eesti menukaimat dokumentaalfilmi „Tuulte tahutud maa“, mis tutvustab loomulikku põhjamaiset loodust. Film jättis vapustavad muljed, neid jagasimegi hea meelega filmi vaatamise ajal ning kohtumise lõpus.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s