Päikeseklubi: teine kohtumine

 

.

  1. detsembril toimus Päikeseklubi teine kokkusaamine. Panime paika meie klubi reeglid, kus kõige tähtsamaks nimetati hea tuju ja aktiivne osalemine kõikides klubi tegemistes. Kohtumise õppeteema oli aga seotud reisimisega – Eestis ja ka kaugemal. Iga klubi liige sai „uhkeldada“ oma kõige põnevama reisiga. Klubiliste teed on neid viinud Venemaale, Hispaaniasse, Indoneesiasse, Ukrainasse ja Prantsusmaale. Tutvustades Eesti reise räägiti Haapsalust, Pärnust, Sinimäest, Narva-Jõesuust, Hiiumaast ja Valgast.

Järgmine kord läheme ka reisile, aga siis on sihiks eesti ja maailmaa muusika.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s