HIIR: üheksas kohtumine

Kuu lõpus vaatame traditsiooniliselt üle ajakirjandusuudised. Algatuseks sai igaüks ise välja tuua selle, mis viimasel ajal raadiost-telest-ajakirjandusest-internetist meelde on jäänud. Kahjuks leidub uudistest ikka väga palju negatiivset: lennuõnnetus, tulistamine, pommid, liiklusavariid. Kas külm ilm on hea uudis või halb uudis? Mine võta kinni…

Otsisme uudiseid erinevate märksõnade järgi: mehed, naised, lapsed, noored, eestlased, venelased, keskealised, vanad, puudega, linlased, maaelanikud. Nii saime üsna kirju pildi kokku! Lappasime lehekülgi ka selle jaoks, et teha naljakaimana tunduva foto kohta viielauseline jutuke.

Järgmisena püüdsime eelnevalt ettevalmistatud slaidide pealt ära arvata, mida mõne fotoga uudises öelda on tahetud.  Kogu materjal oli pärit eelmise nädala Delfi uudisteportaalist, aga ära arvata ei olnudki nii lihtne. Pikemalt rääkisime “väikese Martini juhtumist” ehk laste sattumisest turvakodudesse ja asenduskodudesse, laste lapsendamisest ja ka hülgamisest. Väga emotsionaalne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s