HIIR: esimene kohtumine 3. septembril

Saime omavahel tuttavaks mitme mängu ja tegevuse kaudu. Tutvusime nime ja sellega haakuva omadussõna kaudu ning elukoha ja ameti kaudu. Lisaks pakkusime üksteisele äraarvamiseks kolm numbrit – mitu last/kassi/koera/autot kellelgi on, mis on majanumber ja kui pikk on tööstaaž ja nii edasi.
Tegime väikese keeletesti, kusjuures sellega läks üldiselt hästi.
Panime paika oma eesti keele eesmärgid ja tegevused, kuidas selle eesmärgini jõuda.
Samuti sõnastasime klubi reeglid ehk “kodukorra”, lisaks etteantud reeglitele lisasime Jelena ettepankul ka selle, et püüame rääkida eesti keeles ka kohvipausi ajal. Eks ikka selleks, et kasutada maksimaalselt oma aega.
Kindlasti sai selgeks see, et meil on üks väga tore keeleklubiseltskond, küsiti palju küsimusi ja tehti kommentaare (ikka sõbralikke!). Mõtlesime välja ka oma klubi nime: HIIR ehk Huvitavate Imeliste Inimeste Rühm.
Iseloomustasime ennast ka keeleõppijana. nagu üks klubiline Viktoria ütles: “Eesti keele õppimine on nagu võti maailma – kultuuri, ajalukku, loodusesse.” Väga hästi öeldud! Ja nagu Inga välja tõi: “Keeleoskuseta inimene on nagu uppuv inimene.”
Meil on siin soe (atmosfäär ehk õhkkond)!

Üks kommentaar “HIIR: esimene kohtumine 3. septembril

  1. Tervitan kõiki vaimukaid inimesi keeleklubist HIIR ja ühinen Viktoria arvamusega, et eesti keele õppimine on nagu võti maailma – kultuuri, ajalukku ja loodusesse. Jõudu ja avastamisrõõmu teile sellel toredal teekonnal! Irina Rüütel

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s