Kellukesed: kahekümne kolmas kohtumine

Kohtumist alustasime juba kell 4 Eesti Panga muuseumis. Klubilistel oli soov sellest kohas, kus nad varem pole käinud, rohkem teada saada. Oli väga huvitav, muuhulgas pakkus huvi näiteks see, et muuseumi 100-aastased vitraažid olid märtsipommitamise üle elanud. Samal ajal käis muuseumis dokumentaalfilmi filmimine. Kõik lubasid oma abikaasadega seda muuseumi veel kord külastada.

Meie kohtumise teema oli teater.  Alustasime ajurünnakuga, milliseid teatreid üldse teatakse, millises on keegi käinud või kuhu kavatsetakse minna, millised etendused huvi pakuvad. Suuremad Eesti teatrid olid kõigile tuttavad. Paljud on käinud Vene Draamateatris tuntud etendusi vaatamas. Soovitasime klubi liikmetele mitmeid huvitavaid etendusi Eesti teatrites.

Kohtumise teises pooles oli meie külaliseks Estonia Rahvusooperi lavastuste juht Silva Valdt, kes kirjeldas ooperite valmimise protsessi ja Estonia teatri koosseisu ja funktsioneerimist. Asjakohaseid küsimusi esitati palju. Oli näha, et teema pakub huvi. Meenutasime rõõmuga meie ühist teatrikülastust Draamateatrisse.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s