Rohelised: 23. kohtumine

toimus 20. juunil ja oli pühendatud eestikeelsele ajakirjandusele. Kohtumise esimesel poolel tegelesime reklaamiga. Osalejail oli ülesanne ajakirjadest leida, mille kohta reklaami tehakse ja mis asju reklaamitakse. Reklaame kogunes terve tahvlitäis, harva kui mõni neist kordus. Värvilistes pildirikastes ajakirjades reklaamitakse hulgaliselt kõige erinevamaid asju ja tooteid: taimi, seemneid ja lillesibulaid, samuti loodusravimeid, loodustooteid, mahalapressi, aga ka merereise jpm. Osalejatel tuli reklaamikuulutustes leitust rääkimisel kasutada mitmuse osastava vorme. Edasi tuli üles otsida lööklaused, mis kutsuvad ostma.

Kohtumise teises pooles pidid klubiliikmed reklaamima meie Roheliste klubi ja kutsuma uusi liikmeid selles osalema. Kohalolijad tegid innuga reklaami. Lühikese aja jooksul tulid nad headele mõtetele ja panid need koos illustratsioonidega paberile. Juurde lisasid nad sobivad üleskutsed, mille õigekirja hoolega täpsustasid eestvedajatega.

Seoses läheneva jaanipäevaga lugesime kohtumise lõpul Fr. R. Faehlmanni muistendit “Koit ja Hämarik” ja rääkisime selle loo tähendusest ning olulisusest. Kuulajaile pakkus autor ja muistendi kirjutamise aeg huvi.

Osalejaile jäi ülesanne võtta järgmiseks kohtumiseks ise midagi söögipoolist kaasa, et lõpetamist väärikalt üheskoos tähistada.

Roheliste reklaam VolodymyrIMG_0879ReklaamNataliia

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s