Klubi Rohelised: viies õppekäik

toimus 8. juunil Eesti Teatri- ja Muusikamuuseumi, kus oli avatud uus püsinäitus “Lood ja laulud”. Ekspositsiooni lood kuuluvad eesti kirjandusklassikasse ja laulud repertuaari, mida tunneb iga eestlane. Nende kaudu saab tutvuda muuseumi kogudega ja meie maa ajalooga, milles on oluline koht nii muusikal kui ka teatril. Muuseumitöötaja Astrid Vilt tutvustas lähemalt eesti rahvapille ja kirikukellade helinat Tallinna kirikutes ning lubas osavõtjail musitseerida kontsertklaveril. Läbi vanalinna siirdusime Tornide väljaku poole osa saama lillefestivali lillnäitusest. Teel peatusime Harju tänaval, kus meenutasime sõjaõudu Tallinna pommitamisel 1944. aastal. Pikema peatuse tegime Gustav Adolfi Gümnaasiumis, kus rääkisime kooli asustusloost ja fuajees Gustav II Adolfi pildi ja kuju juures Rootsi kuninga teenetest. Seejärel nautisime värsket õhku ja lillede ilu lillefestivalil. Õppekäigu lõpetasime Ukraina kultuurikeskuse ees Laboratooriumi tänaval, sest osa meie klubiliikmeist on ukrainlased.Teatri- ja MuusikamuuseumLillefestival

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s