Sähvikute 18. kohtumine 14.05.2018

Kui palju huvitavaid tegemisi ja üritusi, millest meie klubiliikmed nädalavahetusel osa võtsid. Margarita käis koos lastelastega maijooksulja teenis tubli esinemise eest autasu.Natalia käis perega muuseumides ja tegi proovisõitu elektriautoga,Jekaterina võttis osa Kalamaja päevadest, kus müüs oma brändiriideid,Stella saabus tagasi Türgi reisilt….Nii palju muljeid ja jutustamist!Seoses sellega rääkisime ka vaatamisväärsustest Eestis.Harjutasime täis- ja lihtmineviku kasutamist: Kas sa oled käinud Saaremaal?Jah, möödunud suvel käisin.Aga ma ei ole kunagi käinud Vormsil.
Kuna järgmine õppekäik toimub Eesti Televisiooni, siis rääkisime TV saadetest. Vaatasime katkendeid saatesarjast ” Hommik Anuga”, sest ees seisab kohtumine teleajakirjaniku Anu Välbaga.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s