Kellukesed: kümnes kohtumine

Täna tegime kokkuvõtteid teatrikülastusest, rääkisime eestlastest Siberis, lugesime teksti Krimmi eestlastest, vastasime küsimustele.

Järgnes teemakohane “Minu eesti keele õppimise eesmärgid” test – eneseanalüüs ja soovitused paremaks keele õppimiseks nii visuaalsele, auditiivsele kui ka kinesteetilisele õppurile.

Jälle oli meil sünnipäevalaps, kellele laulsime sünnipäevalaulu. Tänase kohtumise külaline oli Artur Raidmets Tallinna TVst. Elavas vestluses rääkisime televisiooni tööst ja saadete tegemisest. Huvi oli nii suur, et otsustasime külastada Tallinna TV stuudiot.

Euroopa päeva puhul tuli juttu Europarlamendi komisjonidest ja sellest, kuidas Tallinna TV uudiseid leiab ja kajastab. Klubilised tundsid huvi, kuidas leitakse uudiseid, milline on televisioonikanali eelarve, kus saab lugeda reitingu kohta. Suurt huvi pakkus Tallinna TV kasumlikkus ja jätkusuutlikkus.

Lõpuks vaatasime filmikatkendit, kus Artur Raidmets osales orkestrikoosseisus pillimängijana. Klubiliste üllatus oli suur, kui nad Arturi filmis ära tundsid.

Jagasime informatsiooni 16.06 Tartu ERMi ühiskülastuste kohta. Huvi oli suur.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s