Sähvikud: seitsmeteistkümnes kohtumine

Rääkisime televisioonist ja muljetest Anu Välbaga kohtumisel. Väga meeldis meie klubilistele, tema professionaalsus ja oskus inimesi avada.  Tegime kollektiivse jutu kasutades improteatri meetodit. Jutu pealkiri oli: televiisor on minu sõber. Lisaks arutasime  rühmatööna lapskuulsuste elu positiivsete ja negatiivsete  külgede üle.  Vaatasime Eesti lapskuulust Oliveri. Täpsustasime, milliseid saateid saab vaadata subtiitritega Eesti Televisioonis  ning milliseid saateid me üleüldsegi teame.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s