Kellukesed: kuues kohtumine

Seekordne kohtumine oli lõbusas võtmes, nimelt kuulasime üksteise “kodutöid”. Igaüks pidi vaatama 1. aprilli saadet “Hommik Anuga” ja tegema oma saatelõigust teistele tutvustuse. Naersime koos mõnusasti, sest mõni sai veel tagant järele aprilli – ei saanud aru, et tema saatelõik oli nali.

Jätkasime eelmisel kohtumisel alustatud teemat, filmi “Siin me oleme” tegevuse arutelu. Lahendasime ülesandeid ja tegime rollimänge. Mõned tublid klubiliikmed olid filmi lõpuni vaadanud ja oskasid kohe kaasa rääkida.

Kohvipausi ajal pidasime Tatjana sünnipäevapidu. Laulsime talle sünnipäevalaulu ja tema kostitas meid koogiga.

Teise poole kohtumisest pühendasime teemale “Eesti keel ja eesti meel”.  Vaatasime videoklippi ESTO-päevadest. Rääkisime eestlaste identiteedist ja eesti kultuurist maailmas, eestlaste kogukondadest ja nende tegemistest.  Vaatasime katkendit Ahto Valterist, esimesest ümbermaailmareisi teinud eestlasest ja sellest, et Eesti lipp on korra juba ümber maailma käinud aastatel 1938-1940.  See huvitas meie klubilisi ja ilmselt nad vaatavad seda ka veel kodus.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s