Rebased: kolmeteistkümnes kohtumine

toimus 12. aprillil. Kohtumise alguses vahetasime muljeid Tammsaare muuseumi külastamisest. Tore oli kuulda, et kõik jäid nii muuseumi kui ka meie giidi Annikaga rahule! 🙂 Edasi pühendusime söömiskultuurile. Jutuks tulid eesti toidupärandi lätted, välismõjud, rahvusköögi vundamendi moodustanud teraviljatoidud. Seejärel jutustas iga REBANE, mida tema ja ta pere argipäeval kodus sööb, mida võetakse tööle kaasa, millised on toiduvaliku eelistused. Pärast kohvipausi läks alles huvitavaks, sest iga klubi liige tutvustas oma retsepte. Selgus, et kokkamine on meie klubis populaarne tegevus. Saime lõpuks teada, kuidas valmivad tatari köögi mantid, kuidas valmistada kefiiri baasil putru, mida kujutab endast magustoit “Taani talutüdruk” ja muud palju huvitavat. Alustasime ka oma retseptiraamatu koostamist, esimesi retsepte võib näha õppeklassi seinal.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s