Sähvikud: teine õppekäik

Kaunis hommik Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossis jääb Sähvikutele meenutama 4. märtsi. Käisime vaatamas näitust Minu vaba riik. Näituse peakuratoorid on Inge Laurik-Teder ja Krista Sarv ning palju muid kuraatoreid lisaks. Oli ülevaade ja läbilõige meie Eestist: Eesti Vabariigi sünni lugu, ülesehitamine, elu noores riigis, II maailmasõda ja Eesti oma riigi lõpp, elu Nõukogude Liidus, Eesti uuesti sündimine, elu tänases Eestis. Oli uut ja huvitavat, oli meenutusi ja äratundmisi ning vaatasime oma aja lugu. Näitus meeldis meie klubilistele.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s