Rohelised: Kuues kohtumine

Seekord oli , millest rääkida: muljed Viimsi kooli etenduselt” Valge tee kutse”olid positiivsed. Kõiki vaimustas , et üks koolipere suutis välja panna suure orkestri ja palju laulvaid ja tantsivaid õpilasi, kes elasid oma rolli sisse nagu tõelised professionaalid. Eks me kõik tahaksime mälestada oma koolipäevilt midagi taolist.Soov oli, et niisuguseid koole jätkuks rohkem ka meie lastele.

Edasi läks kohtumine naljade saatel. Igaüks oli ette valmistanud ühe anekdoodi, mõni isegi mitu. Kõige populaarsemad olid Juku ja Vova anektoodid.Ka anektoodid eestlastest ja venelastest olid populaarsed. Jätkame ka edaspidi naljadega, siis on elu ilusam ja rõõmsam.

Rõõmu valmistasid ka kiluleivad ja tort, mis olid kaunistatud eesti lippudega.Valmistume ju Eesti 100juubeliks! Aga alati ei ole elu nalja ja rõõmupidu. Elust 1oo aastat tagasi rääkis õpetaja Piret  Tammsaare romaani” Kõrboja peremees” näitel. Vaatasime ka videolõiku filmist  ning Eesti ajaloo tähtsast päevast  100 aastat tagasi 21. veebruaril 2018., kui Eesti Päästekomitee valmistas ette iseseisvusdeklaratsiooni.

Lõpetuseks koostasime tordiretsepti Eesti iseseisvuspäeva pidulauale.  Järgmisel kohtumisele ootame kõiki osalejaid oma pidupäevasöögi retseptiga.

Head pidupäeva kõigile!

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s