Rebased: viies kohtumine

toimus 15. veebruaril ja oli meie klubi esimene naljaõhtu. Iga Rebane sai võimaluse jutustada mõni naljakas lugu elust enesest või mõni anekdoot. Anekdoote oli Jukust, naiste-meeste suhetest, tšuktšist jne. Edasi tegime tutvust Eduard Vilde nalja- ja satiirikogumikuga “Vembumees Vilde” ning sellele Andrus Kivirähki ja Mart Juure poolt kirjutatud järelsõnaga ja Lauri Vahtre raamatuga “Eestlane seest ja väljast”. Pärast kohvipausi, mis rohkem küll teepausiks kujunes, vaatasime humoorikaid videoklippe erinevatest ajajärkudest. Uudistasime Kreisiraadio sketše, saime teada, milline on õige eestlane, Saare naine Milvi, mida arvavad eestlastest Soome poemüüja Heikki, Vene teatrikriitik Sergei Nazantsev ja Bangladeshi pagulane Laksa. Edasi rääkisime vastlapäevast, mis on alati nalja ja lusti pidu olnud. Tutvusime ka vastlakommetega ja tegime töölehe abil tööd sõnavaraga . Kohtumise lõpus vaatasime katkendit kultuskomöödiast “Siin me oleme”. Täna kell 23.05 algab Hiina kalendri järgi Koera aasta. Head uut aastat kõigile! Kohtumiseni Eesti Vabariigi juubeli eelõhtul!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s