Sähvikud: viies kohtumine

Tänase kohtumise üks teemadest  oli  Estonia teatris  nähtud perfomance  “Ehmatusest sündinud rahvas” ja meie klubiliste järelkajad.  Kõik kiitisd heaks, et lavastajatöö oli tugev. Küll aga oli lugu ise üsna keerulise struktuuriga ja keeleliselt keerukas. Jagasime ka seisukohta, et perfomance oleks ehk rohkem sobinud kuskile mujale kui Eesti pealinna ooperiteatri saali, aga kuipalju inimesi, niipalju arvamusi.

Täna arutasime nalja tegemise, naljatlemise, naljakate situastioonide ja äparduste üle. Klubilised jagasid oma elust naljakaid äpardusi ja veendusime, et nali ongi tihti eluline. Tutvusime Juku anekdootidega ja küsisime grupikaaslalsetelt, kas  nad on nõus erinevate väidetega nalja kohta, mida siltidel  ettevalmistatud oli. Koostasime ise ühe naljadialoogi ja kujutasime ette, mida kaks koera omavahel võiksid rääkida.

Kohvipaus oli seekord vastlakuklitega. Ei tea, kas see tähendab paastuaja algust ka meie klubi jaoks?

Veel küsisime ja uurisime, mis inimesed meie klubis on: kas nad on rohkem hommiku-või õhtuinimesed, kohvi-või teeinimesed, teleka- või internetiinimesed? Saime teada uut oma kaaslaste kohta ning sedagi, et selles rühmas on naljasoon kõikidel olemas.

pexels-photo-207983.jpeg

 

2 kommentaari “Sähvikud: viies kohtumine

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s